Dafina kopjon këngëtaren serbe!Një kohë ishte e fokusuar vetëm kah Hollywood-i, ndërsa tani Dafina po kopjon edhe nga koleget e saj në Serbi.

Dy orë më parë Dafina postoi një fotografi në faqen e saj zyrtare të Instagramit, ku shihet me shpin të kthyer dhe me gishtat e mesit të çuara, e të njëjtën foto dy javë më parë e ka postuar këngëtarja serbe, Jellena Karleusha, transmeton lajmi.net

Kjo e fundit është përmendur shumë kohëve të fundit nga mediat e huaja, të cilët kanë shkruar se Kim Kardashian po e kopjon Karlleushën, mbase prej këtyre lajmeve është inspiruar edhe Daffy.

Dafina kopjon këngëtaren serbe!

 

Dafina kopjon këngëtaren serbe!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here