Dafina Kastrati me këngën e re edhe në top-listën e MTV-sëDafina Kastrati javë më parë ka publikuar projektin e ri.

Dafi në bashkëpunim me vëllanë Rinorin kanë sjell këngën Bottles.

Kjo e fundit është futur edhe në top-listën e MTV-së, përkatësisht në vendin e 47-të, transmeton Telegrafi.

Dafina Kastrati me këngën e re edhe në top-listën e MTV-së

“Dy javë më parë unë e publikova këngën e re “Bottles Up” dhe tani në listën e MTV-së. Ju faleminderit të gjithëve”, ka thënë me këtë rast Dafina.

Ndryshe, këngëtarja është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do ti publikon gjatë muajve të ardhshme. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here