Dafina e Tuna janë “hallakatur”Këngëtaret e njohura të estradës kosovare, Tuna dhe Dafina Zeqiri kanë vazhduar argëtimin nëpër lokale të ndryshme të Prishtinës.

Ato janë “hallakatur” këtë javë, përderisa Dafina ka festuar edhe përfundimin e xhirimeve për spotin e saj të ri.

Të dy këngëtaret kanë marrë epitetin “Party Girls”-s, pasi që marrin pjesë në shumicën e koncerteve që organizohen nëpër Prishtinë.

Këngëtaret edhe kësaj here kanë qenë të shoqëruara me të dashurit e tyre. /Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here