dafinafotoPër të qenë sa më në formë dhe e dashur për publikun, këngëtarja Dafina Zeqiri përveç këngës, një rëndësi mjaft të madhe i kushton edhe pamjes së saj, e veçanërisht trupit. Dhe për të sjell një trup më të formësuar në krijimet e saj pasuese, Dafina i është përkushtuar në një masë të madhe fitnessit. Në një foto të postuar në rrjetet sociale këngëtarja sjell një trup të dëshiruar nga çdokush dhe mjaft mirë të formuar. “Gym, Fitness, Bodywork”, ka shkruar përbri fotos këngëtarja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here