Janë ndarë nga të dashurit, por nuk do të thotë se duhet patjetër të vuajnë!

Dy bukuroshet e skenës kosovare, Diellza Kolgeci dhe Dafina Zeqiri janë bërë bashkë në një party private të organizuar në një restorant të Prishtinës, ku ishin mbledhur edhe shumë fytyra publike, por prania e Dafinës dhe Diellzës kishte zgjuar kureshtjen më të madhe, pikërisht se këto dy bukuroshe tashmë janë “single ladies” dhe mund t’i peshkojë kush të dojë.

Të veshura me shumë shije dhe me një krehje elegante, Diellza e Dafina kanë festuar deri në orët e hershme të mëngjesit, ndërsa shoqëri u ka bërë edhe menaxheri i ri i Dafinës, Damir Jahic (Cekic) si dhe moderatori Labinot Gashi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here