Dafina e Angela me të dashurit në ndeje te Fadil BerishaFadil Berisha i ka bërë bashkë dy yje të industrisë së showbizit shqiptar në qytetin amerikan të New Yorkut.

Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin dhe bukuroshen shqiptare Angela Martini.

Këto dyja kanë qenë të shoqëruar me të dashurit e tyre, ndërsa fotografi shqiptar ishte i vetëm, transmeton Telegrafi.

Pesëshja ka pozuar sëbashku gjatë ndejës së Halloween ndërsa fotografinë e ka publikuar në llogarinë personale në Instagram, Angela Martini .

Bukuroshet shqiptare nuk kanë preferuar të bëjnë vizatime në trup, me të cilën identifikohet kjo festë. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here