Edhe pse ka premtuar se këtë vit nuk do të ketë asnjë lidhje dashurore, duket se Dafina Zeqiri e ka thyer premtimin që bërë këtë fillimvit. Disa mesazhe që ka shkëmbyer në faqen personale në Twitter, konfirmojnë krejt të kundërtën.

djekësit e rregullt të faqes së saj kanë vënë re se ems saj dhe Ledrit, ish të dashurit të Altuna Sjediut (para se të martohej dhe ndahej), ka nisur një komunikim jo fort i zakonshëm.

Kjo ka qenë arsyeja që të gjitha këto mesazhe kanë rrëmbyer gjithë vëmendjen e fansave të dy artistëve, me shpresën se mes tyre mund të ketë ndonjë lidhje intime.

Sigurisht, që asnjë prej dy artistëve nuk ka pranuar se kanë një lidhje dashurore, apo mos vallë ky komunikim është një mënyrë të tërhequr vëmendjen drejt mediave rozë.

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here