Ky është thashethemi më i fundit, që po qarkullon prej pak ditësh në showbizin shqiptar. Fillimisht shkak për lindjen e një thashetheme të tillë janë bërë dy foto që Ledri dhe Dafina kanë publikuar nëpër faqet e tyre personale në Twitter dhe Facebook.

Gjithashtu kohët e fundit, ata janë parë gjithnjë e më shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit, duke dalë mbrëmjeve bashkë, edhe pse në shoqërinë e miqve të tjerë, megjithatë është fare e lehtë të kuptohet që midis tyre ka dicka më shumë dhe që nuk bëhet thjesht fjalë për një miqësi.

Të gjithë ata që i njohin thonë se nuk do të vonojë momenti kur lidhja e tyre të bëhet publike dhe të dy të pranojnë që janë sëbashku, pasi duket se kanë vërtetë ndjenjë për njëri-tjetrin aq sa e kanë të vështirë ta mbajnë të fshehur.

Dafina sapo është ndarë nga lidhja e saj katër vjecarë me të fejuarin Krenar Cocaj, ndërsa Ledri është përfolur vazhdimisht për lidhje të ndryshme me personazhe të njohura dhe të panjohura, por që pas ndarjes me Tunën, nuk ka patur ndonjë lidhje tjetër serioze që të zgjasë në kohë./Paloma/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here