Ata e mohojnë të kenë një lidhje dashurie mes tyre, por në fakt këto fotografi flasin ndryshe. Këngëtarja kosovare, ka postuar në Facebook, disa fotografi shumë provokuese, sëbashku me anëtarin e grupin Skillz, Ledri Vula.

Të dy këngëtaret kalojnë shumë kohë bashkë, por e kanë mohuar të kenë një histori dashurie me njëri-tjetrin.

Ledri dhe Duffy kanë qenë bashkë edhe në Los Angeles, ku bukuroshja ka xhiruar klipin e saj më të ri “Tonight”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here