Dafina dhe Ledri bashkë në Belgjikë Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula po kalojnë momente të bukura bashkë.Ata janë parë sipas informacioneve të Telegrafit në një restaurant në Belgjikë, ku po shijojnë momente të bukura bashkë.

Ndonëse thonë se janë miq, ata madje do performojnë bashkë në koncert.

Ky koncert u organizua në Belgjikë, dhe ata pritet që edhe të këndojnë bashkë në skenë.

Sipas informacioneve aktuale, që të dy janë në lidhje me tjerë persona dhe nuk dihet si do të pritet prej të dashurës së Ledrit dhe nuk dihet nëse ndonjëherë do ta marrë vesh i dashuri i Dafinës, Jose.

E rëndësishme është që dy të dashuruarit e estradës tash mund edhe të bashkpunojnë.

Dafina dhe Ledri bashkë në Belgjikë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here