Dy nga yjet më të mëdha të muzikës shqiptare, Dafina Zeqiri dhe Genta Ismajli, së shpejti piritet të vijnë me një duet të përbashkët.

Sipas burimeve të Telegrafit, ky bashkim është bërë nga kompania muzikore “Str8Dope”, që menaxhohet nga Blero dhe Çekiç, që tashmë menaxhon këngëtaren Dafina Zeqiri.

Dyshja tashmë kanë filluar përgatitjet për realizimin e kësaj kënge, por se kur do të publikohet ajo ende nuk dihet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here