Dafina Dauti vjen me kënga e re “Ti po ma lyp” “Ti po ma lyp” titullohet kënga më e re e Dafina Dautit që është publikuar me videoklip.

Vet këngëtarja e ka shkruar tekstin e kësaj kënge që është prodhim i Massive Music.

Granit Gashi dhe Nurteel kanë bërë orkestrimin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here