Dafina Dauti vjen hot në klipin e riDafina Dauti ka sjellë projektin e ri të saj.

Titulli i projektit është “Digju Kallu”, teksa është punuar nga producentët e njohur, Nurteel Morina dhe Granit Gashi nga Massive Production.

Videoklipi është realizuar nga VissSoundMedia.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here