cyrus-p-euml-lqen-t-euml-zhvishet_hdMiley Cyrus thotë se asaj i pëlqen t’i heqë teshat dhe të zbulojë trupin.

Këngëtarja është zhveshur edhe një herë për edicionin e muajit mars të revistës “W”, dhe thotë se këtë e bën me kënaqësi.

“Më pëlqen që jam e lidhur me seksualitetin dhe me stilin punk-rock, ku thjesht nuk mërzitesh për asgjë”.

“Unë thjesht nuk mund të pajtohem me atë çfarë veshin vajzat, çdokush më duket si Vanna White (aktore dhe prezantuese amerikane)”.

“Unë përpiqem t’u them vajzave, ‘Ju nuk ka nevojë të vendosni grim. Nuk ka nevojë të keni flokë të gjata bionde dhe gjinj të mëdhenj. Nuk duhet të jetë kështu. Kjo është më shumë një stil personal’”, ka thënë 21-vjeçarja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here