Miley Cyrus dhe aktori australian Liam Hemsworth kanë vendosur t’i japin një shans tjetër lidhjes së tyre.

Një burim ka thënë për revistën “E!” se çifti që u nda pas 18 muajsh lidhjeje në nëntorin e vitit të kaluar, po frekuentohet sërish kohët e fundit.

24-vjeçari Hemsworth ka deklaruar se do të shoqërojë protagonisten e Hannah Montana në Australi, gjatë turit të saj “Gipsy Heart”.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here