Unë këndoj live! Nuk më njeh? Po si nuk më njeh?! Nuk jam nga ata që këndojnë playback!

” Të tilla argumente nga këngëtarë të rinj producenti Flori Mumajesi i ka permendur duke i cilesuar qesharake.

Sipas tij nuk mjafton te thuash se kendon live, duhet te kendosh bukur edhe ne studio ku zeri “perpunohet me kopjuter”. Reflektoni, jo per mua, une preferoj te ndjej dhe te emocionohem, keshtu me mbushet shpirti.

E thashe kete se pashe nje vajze te re, te panjohur e cila kishte vite qe kendonte e prap nuk e njihja, ndaj gjeta nje videoklip te saj por u habita. I rroft shkolla  e kantos qe e permend kot shkruan Standard.

Kujt valle ia ka bere kete dedikim Flori? Ne kemi nje ide, por me mire po jua leme ta mendoni vete. Behet fjale me siguri per nje kengetare te re, mjaft seksi, e cila eshte soprano.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here