Cruz tregon trupin me bikineAjo duket se është larguar pak nga puna për të kaluar një pushim në diell bashkë me familjen e saj.

Dhe Penelope Cruz na ka treguar neve se sa peshë ka humbur në një udhëtim në Australi, bashkë me yllin e bukur të Hollivudit, bashkëshortin e saj Javier Bardem.

Qifti I famshëm dukeshin të gëzuar që po kalojnë kohën bashkë në një plazh madhështor në oqean në vendin e famshëm Byron Bay.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here