Aktorja e mrekullueshme Penelop Cruz ka prezantuar filmin e ri “Venuto al Mondo” në festivalin e San Sebastiano.

Ajo ishte veshur me snjë fustan të mrekullueshme vjeshte dhe me një palë këpucë shumë të mira. Penelop Cruz e pëlqen dizajnerin L’Ërena Scotta ndërsa këto veshje atraktive i kanë kushtuar 1120 dollar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here