Cruise: Seks me mua? Njesoj si te fluturoshTom Cruise ka marrë pjëse bashke me Cameron Diaz në show-n televiziv amerikan të drejtuar nga Jay Leno.

Aktoret, të cilet po promovojne filmin e tyre te ri “Wichita”, rikthehen bashke disa vite pas xhirimit te “Vanilla Sky”.

Gjate emisionit, Cruise iu nenshtrua nje interviste te gjate dhe te sikletshme.

Gazetari e pyeti aktorin: E di qe je nje pilot avionesh. Cfare di te besh me mire, te fluturosh apo te besh seks?

Ylli hollivuduan iu pergjigj: As une vete nuk e di…te besh seks me mua, eshte njesoj si te fluturosh. Kerkoj te shkoj ne te gjitha vendet dhe nuk me eshte kerkuar rimbursim…”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here