Cristiano Ronaldo prezanton parfumin e ri “Legacy”“Cristiano Ronaldo – Legacy” quhet parfumi i ri i prezantuar nga futbollisti Cristiano Ronaldo.

Ronaldo është shfaqur tejet elegant në prezantimin e parfumit të tij të ri, natyrishit me të gjitha veshjet të realizuara nga brendi i tij personal.

Parfumi pritet të dalë në treg së shpejti dhe ai do të ketë një kosto të konsiderueshme për t’u blerë në ditët e para.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here