Ashtu sic bën të ditur ‘Novella 2000′, Cristiano Ronaldo është interesuar për Melissa Sattën.

Edhe pse modelja mban në gisht unazën e fejesës me Kevin Prince Boateng, portugezi duket se ka shfaqur një interes të vecantë për bukuroshen italiane.

Mësohet se të dy kanë nisur të shkëmbejnë mesazhe dhe ndoshta ka lindur dicka që mund prishë marrëdhënien e Melissës me futbollistin e Milanit dhe lidhjen disa vjeçare të Cristiano Ronaldos me modelen ruse, Irina Shayk.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here