Sulmuesi i krahut të Real Madridit, Cristiano Ronaldo  ka filluar karrierën e tij edhe si model për veshjen e të brendshmëve të Kompanisë italiane Emporio Armani dhe Armani Jeans.

Por, analistët e modës kanë thënë se ai nuk është treguar shumë i zoti në pozat e tija seksi.

Cristiano Ronaldo pak më vonë është turpëruar kur ka hequr pantallonat e tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here