Cristiano Ronaldo baba për herë të dytëMediat spanjolle dhe portugeze raportojnë se Cristiano Ronaldo do të bëhet baba për herë të dytë.

Sipas të përditshmes portugeze “Correio da Manha”, Ronaldo këtë gjë e ka zbuluar në ndeshjen me Celta Vigon.

Reprezentuesi portugez e zbuloi këtë nëpërmjet festimit të golit në fitoren e thellë ndaj Celta Vigos, ku Reali triumfoi me rezultat 7:1 dhe në saje të katër golave të CR7.

Por, identiteti i nënës ende nuk është bërë i ditur, ndërsa Ronaldo kujtojmë se ka një fëmijë pesëvjeçar me emrin Cristiano Jr. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here