Craziest dhe Anjeza vinë me një super bashkëpunimCraziest dhe Anjeza Branka vinë me një bashkëpunim (Foto)Reperi Craziest në bashkpëunim me Anjeza Brankan do të sjellin shumë shpejt bashkëpunimin e tyre më të ri.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë reperi nga Suedia për Indeksonline.

Ai ka thënë që tashmë kënga dhe xhirimet e klipit tashmë kanë përfunduar. Videoklipi është realizuar nga Max Production ndërsa që kënga i përket stilit dance hall.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here