Cozman tash pranë një tjetër këngëtareje Një tjetër krisje e çiftit Tuna dhe Cozman me gjasë shihet të jetë përfundimtarja për dyshen që tash disa vite së bashku, shpesh kanë pasur probleme në lidhje.

Kjo u vërtetua mbrëmë kur në një koncert në Zvicërr në të cilin mendohej që Fenix të performonin së bashku, u shfaq vetëm Cozman.

Tuna shkoi në një aheng familjar teksa nga atje postoi foto me shoqëruesin e mbrëmjes, babain e saj.

Fakti se Tuna zgjodhi një dasmë duke anuluar koncertin tregon se anulimi nuk ka të bëj me çështje të rëndomta si sëmundje apo problem me pasaportat, por ishte kryekëput vendim për të mos qenë afër (ish) të dashurit.

Por as Cozman nuk ia ka lënë keq kur bie fjala për imazhe.

Ai ka postuar fotografi ku shihet bashkë me kolegen Shkurte Gashi në koncertin në të cilin duhej të ishte edhe Tuna.

Ndryshe, reperi nuk ka fshirë fotot me Tunën në Instagram ashtu siç ka bërë e dyta. /Prive.al/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here