Cozman sërish vjen me fjalë kundër grupit që e bëri të famshëm.

Së fundmi, Cozman ka hedhur një imazh në llogarinë e tij personale, Instagram teksa shfaqet në makinë dhe thotë disa fjalë.

“Kur U Bonet More Ju Me Fol E Me Shkrujt Anglisht…???? Kur Ju Kom Taku Per Se pari Her 2 Fjal Si Keni Dit… #Palaqo#PiHarroniGjanat”, shkruan ai, fjalë këto që besohet t’ua ketë thënë kolegëve të tij. 

Megjithatë, pas ndarjes së grupit, Dekori për lajmi.net, tha se janë duke punuar në projekte të reja dhe se labeli do të formatizohet. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here