Cozman i rikthehet punës Kënga ‘Aviona’ tashmë është finalizuar dhe sot pasdite në kryeqytet po i realizohet video-klipi.

Prive.al ju sjell foto nga sheshxhirimet e projektit që vjen në një periudhë ku Cozy është në vëmendjetë gjithë medias për shkak të përleshjes së armatosur me reperin nga Shqipëria, Noizy.

Duket se për reperin nga Kosova, përgjigja më e mirë është puna në projektet e reja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here