Pas ndarjes nga Tuna, Cozman është parë në shoqëri të femrave të shumta

Reperi i njohur që momentalisht është single së fundmi është parë në shoqërinë e bukuroshes së serialit “O sa mirë” Xhesikës.Ata janë parë bashkë në një club nate, ku Cozmani ka postuar dhe një foto.Se çfarë po ndodh mes tyre mbetet të shihet pasi të dy janë beqar dhe një lidhje mes tyre do të ishte e mundur./Artistët Shqiptarë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here