CozmanPas ndarjes nga Tuna, Cozman është parë në shoqëri të femrave të shumta.

Reperi i njohur që momentalisht është single së fundmi ka hedhur disa dyshime për raportet me Morena Tarakun, me të cilën kohëve të fundit janë parë bashkë, shkruan GazetaExpress.

Se raportet e tyre janë të afërta na vërtetojnë disa postime të Cozman në SnapChat në orën 4 të mëngjesit nga banesa e bukuroshes.

Se çfarë po ndodh mes tyre mbetet të shihet pasi të dy janë beqar dhe një lidhje mes tyre do të ishte e mundur.

Cozman

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here