Cozman dhe Tuna shtrihen midis aeroportZërat për ndarjen e qiftit më të përfolur në skenën kosovare Tuna dhe Cozman duket se çdo ditë e më shumë po e forcojnë lidhjen e tyre .

Ata nuk i kanë kursyer as ulëset e aeroportit për të shprehur dashurinë ndaj njëri tjetrit.

Cozman ka postuar një fotografi ku shihet mbrapa Tunës dhe të dy shtrirë duke pushuar në aeroport./Indeksonline/

Cozman dhe Tuna shtrihen midis aeroport

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here