Cozman dhe Tuna se shpejti me një befasi Cozman ka bërë të ditur se ai dhe partnerja e tij, Altuna Sejdiu, do të vijnë me një bashkëpunim tjetër.

Dueti “Fenix” u bë një hit i madh i dyshes, ndërsa gjatë pjesëmarrjes në emisionin Automan të KTV-së, reperi është pyetur në lidhje me ndonjë duet të mundshëm me Tunën.

“Kemi diçka. Surprizë”, ishte përgjigja e shkurtë e tij.
“Pardon” quhet kënga e fundit me të cilën është prezantuar Tuna, derisa Cozman është pjesë e hitit “High 3” të Babastars. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here