Cozman dhe Skivi sjellinë hitin e ri  “Maradona”Dy reperët e njohur të label-it “Babastars”, Cozman dhe Skivi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri, këngën “Maradona”.

Muzika është realizuar nga Big Deal Records, gjersa për tekstin janë kujdesur vet reperët.

Kënga është publikuar në Youtube në versionin audio me tekst, gjersa pritet të jetë një tjetër sukses i “Babastars”.

Përndryshe Cozman ka pak kohë që ka publikuar një tjetër bashkëpunim me Onat, “Aviona”, projekt i cili është pritur mirë nga fansat dhe ka marrë miliona klikime.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here