Duket se Simon Cowell ka gjetur femrën e duhur për ta shoqëruar në pushimet që po bën në Karaibe. Bosi i “X Factor” duket se po e shijon më së miri diellin dhe praninë e Zefa Graff.

Aktorja greke 43 vjeçare ka qenë në bordin e jahtit 30 milionë paundsh dhe sëbashku janë përfshirë në momente intime dhe në lojra të shumta.

Një burim tha se “Simon e njeh Zetan prej disa vitesh dhe gjithnjë kanë qenë në kontakt me njëri-tjetrin”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here