Courtney Stodden nxjerrë në shitje një video seksiModelja Courtney Stodden ka nxjerrë në shitje një video seksi. Modelja 20- vjeçare thuhet se ka regjistruar veten duke masturbuar dhe shpreson ta shesë për një çmim sa më të lartë.

TMZ thotë se i shoqi, Doug Hutchinson, nuk duket në video. Stodden u bë e famshme kur u martua në moshën 16- vjeçare me aktorin Hutchinson, që në atë kohë ishte 51 vjeç.

Aktori ka luajtur në serialin “Lost” dhe në filmin “Green Mile”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here