Ylli i televizioneve Courtney Stodden ka bërë që të gjithë të kthejnë kokën ndërsa hyri në një ushqimore.

Bomba bionde u shfaq për të blerë ushqime e veshur me të brendshme dhe mbante sipër një pallto të hapur.

Të gjithë sytë ishin drejt Courtney, e cila nuk i ndjeu fare temperaturat e ftohta.

Stodden u fotografua ndërsa dilte nga supermarket me qesë në dorë.

Nuk dihet ende çfarë e ka shtyrë atë të dalë me të brendshme në rrugë.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/courtney-me-te-brendshme-duke-blere-ushqime-620726/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here