Bradley Cooper i pëlqen shumë të jetojë me mamanë e tij. 36-vjeçari e ka zbuluar këtë gjë për revistën ‘Esquire’ duke treguar se tashmë jeton me nënën në vilën luksoze të tij në Los Angeles.

Pas ndarjes nga aktorja Renee Zellweger, Copper është beqar dhe gjithashtu në janar babai i tij ndërroi jetë. Që nga ajo kohë, protagonisti i “The Hangover” jeton me nënën.

“Më pëlqen shumë të jetoj me mamanë time”, ka thënë amerikani.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here