Probleme juridike në Spanjë për Sean Connery. Ish-agjenti 007 është i përfshirë në një rast spekulimi të mundshëm imobiliar mbi të cilin po hetojnë prokurorët spanjollë.

Aktori skocez, 79 vjeç, do të hidhet në gjyq në fund të majit”, shkruan e përditshmja “El Mundo”.

Connery me bashkëshorten Micheline dhe anëtarë të studios ligjore spanjolle Daz-Bastien & Truan, duhet të deponojë mbi shitjen e ish-vilës në Malibu të Marbella, e shitur në 1998-ën dhe duket se është transformuar në mënyrë të paligjshme në një kompleks apartamentesh të luksit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here