Conchita Wurst zhvishet nudo! Fituesi ose fituesja e Eurovisionit e vitit të kaluar, Conchita Wurst më në fund tregoi se çka fshihet pas veshjeve të ngushta dhe me shkëlqim.Në profilin e tij në Instagram, publikoi një fotografi e cila dyshohet se është bërë në banjo.

Ai apo ajo ka tentuar të mbulojë “gjoksin”, i cili nuk shihet fare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here