Collins tregon sekretin e bukurisëAktorja legjendare britanike, Joan Collins, tashmë 82 vjeçare ka treguar arsyen se pse duket aq e re.Në pyetjen se pse lëkura e saj duket aq e mirë, ajo është përgjigjur që nuk i ekspozohet kurrë diellit, transmeton Klan Kosova.

Collins ka thënë se kur del në diell, gjithmonë vë krem, syze dielli dhe kapele.Padyshim që Collins, duket shumë e re po ajo është shprehur se ajo edhe ndihet e re.

“Kam filluar të stërvitem që 3 vjeçe dhe që atëherë nuk kam ndaluar”.“Unë nuk ndjejë ndonjë dallim në mes të moshës tani dhe kur isha 40 vjeçe”.

“Ndoshta një ditë do ta ndjejë dallimn, por tani jo. As nuk dua që kjo gjë të ndodh”, është shprehur Collins.Ajo gjithashtu nuk e kupton se pse njërëzit janë kaq shumë të obsesionuar pas moshës së gruas.

Collins është kundër përdorimit të botoksit, por sekreti i bukurisë së saj është kujdesa për lëkurën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here