Colin Farrell ka zbuluar se përvoja e tij gjatë xhirimeve të filmit “Miami Vice” e kishte bindur atë të shkojë në rehabilitim.

Aktori ka thënë se ai ka qenë ‘me fat’ që nuk vdekur as ai e askush tjetër si rezultat i ‘çmendurisë’ së tij, shkruan Wenn.Gjithmonë kam qenë shumë funksional, por ai ishte filmi i parë kur për disa ditë u zhduka pasi isha ‘jashtë kontrolli’”, ka thënë aktori.

Ylli filmave po ashtu ka thënë se familja e tij kishin qenë të befasuar kur ai kishte shkuar në rehabilitim.

Familja ime ishin të shqetësuar për mua për vite e vite. Gjërat që shfrytëzoja të zgjohesha, mënyra se si vozitja dhe çfarë kisha në sistem. Jam shumë me fat që kam dalë i padëmtuar dhe që nuk kam vrarë askënd”, ka shtuar Farrell.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here