Cheryl Cole ka pësuar dëmtime të lehta trupore një aksident në orët e hershme të mëngjesit në Los Angeles, teksa në automjet ishte edhe miku i saj Will.I.Am.

Këngëtarja ishte në veturën Cadillac të producentit që është dhe anëtar i jurisë së The Voice of America, teksa shpejtësia e madhe bëri që ai të përplaset në një veturë të parkuar pa udhëtarë.

Sistemi i sigurisë nuk u aktivizua dhe kështu me dëmtime relativisht të rënda nga makina doli Will.I.Am, i cili kishte të dëmtuar dhe qafën, teksa me kokë në makinë është përplasur Cheryl Cole e cila shpëtoi me vetëm dëmtim në buzë dhe hundë të cilat ishin të përgjakura.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here