Jemi mësuar që ta shohim dhe ta admirojmë me pamjen e saj tëpër seksi, në rolin e saj si një mbretëreshë.

Por edhe kur ajo shkon të vizitojë trupat britanike në Afganistan aktorja dhe modelja Cheryl Cole përsëri bie në sy.

Veshur me rroba ushtari dhe me armë në dorë ajo stërvitet bashkë me ushtarët.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here