Ne te shkuaren ka fituar fame fale pjesemarrjes ne “Popstars: The Rivals” dhe me pas ne jurine e “X Factor Uk”, por tashme ka ardhur koha qe Cheryl Cole te pushtoje zemrat e britanikeve me zerin e saj.

Kenga me titullin “3 Words” ku ajo ben duet me me Will.i.am. po arrin majat ne Britani.

Ky bashkepunim me kengetarin e “Black Eyed Peas” i ka dhene nje ndihme mjaft te madhe bukuroshes brune, duke i hapur rrugen per nje te ardhme te sigurt ne boten e muzikes.

Versioni remix i kenges degjohet pothuajse ne te gjitha pub-et e Londres, duke e ngritur kengen ne vendet me te larta te top listes britanike. Nderkohe, ne muajin shkurt pritet te dale ne treg edhe albumi me te njejtin titull, “3 Words”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here