Martesa mes futbollistit te Chelsea dhe bashkeshortes se tij Cheryl Cole mori fund qe pas publikimit te fakteve se ai ka shkuar me femra te ndryshme gjate turneut ne SHBA.

Cheryl Cole  eshte pare ne shoqerine e balerinit 24 vjecar amerikan, Derek Hough. Cheryl ka kaluar plot 7 ore ne dhomen e hotelit te djalit amerikan, duke u larguar rreth ores 4 te mengjesit.

Vetem pak ore me pare ajo njoftoi zyrtarizimin e marteses se prishur, duke gjetur prehje ne krahet e 24 vjecarit. “Me Ashley mori fund. Derek eshte shume i embel dhe cdo dite me te eshte defryese”, ka thene Cheryl.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here