Megjithatë ajo ishte e sigurtë që sytë e të gjithëve ishin mbi të kur ajo doli nga studio “Good Day New York”, në Nju Jork ditën e martë.

Veshjet e saj të kombinuara por dhe pak transparente bënë që Coco të ishte në qendër të vëmendjes.

Ajo prezantoi në studio parashikimin e motit e veshur me një veshje të zezë dhe leopardi që i dha saj një shkëlqim.

Ajo së shpejti do të jetë Las Vegas në kazinonë Planet Hollywood, të quajtur Peepshow.

Gjithashtu Coco, foli për fansat e saj që nuk është shtatzënë edhe pse do të donte.Ajo do të shkojë në Vegas për të filluar garën e saj më 3 dhjetor deri 10mars

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here