Coco-AustinCoco Austin është tashmë në muajin e shtatzanisë dhe shumë shpejt pritet të sjellë në jetë fëmijën e saj.

Por në trupin e saj dallohet shumë pak shtatzania megjithëse është në muajt e fundit.

Ajo ka publikuar disa foto ku më shumë bie në sy gjoksi gjigand se sa barku i fryrë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here