Këtë verë që kaloi ajo nuk është që bërë shumë zhurmë për muzikën e saj, por vetëm për jetën e saj private dhe ndarjen nga reperi mitrovicas MC Kresha.

E kemi fjalën për Rozana Radin, e cila, siç po e shihni në këtë foto, të paktën duket e lumtur madje ‘çmendet’ e në mes të rrugës pozon pa e pasur shumë problem.

E po kjo është Rozana Radi, që flitet se nesër do të na vijë me një program për të na mësuar se si gatuajmë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here