George Clooney do të luajë së shpejti një vrasës serik në filmin e ri, i cili do të jetë adaptim i bestsellerit “The Monster of Florence.

Do të jetë interesant të shihet sesi njëri prej joshësve më të mëdhenj shndërrohet në një përbindësh, i cili ka tmerruar Firencën dhe ka vrarë 15 persona.

Filmin do ta incizojë kompania “Fox 2000”, njoftojnë agjencitë.
Aktori do të provohet këtë herë edhe në rolin e producentit, së bashku me partnerin Grant Heslov.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here