Clooney dhe Elisabetta bashke ne tapetin e kuqCifti i perkryer Clooney, i shoqeruar nga Elisabetta Canalis, ka hapur festivalin e 53-te te filmit ne Londer.

Ne premiere eshte prezantuar nje film i animuar me titullin “Nje dhelper eshte shume dinake”.

Ne Londer, Clooney do te jete prezent edhe ne premierat e dy filmave te tjere, ne komedine per luften ne Irak “The Men Who Stare at Goats” dhe “Up in the Air”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here