Cifti me i perfolur i vitit 2009, George Clooney dhe Elisabetta Canalis e kane kaluar Krishtlindjen ne Miami bashke me miqte dhe familjaret ne nje vile ne pronesi te aktorit amerikan.

Sipas burimeve te rezervuara, pjatat dhe pijet kane qene made in Italy, ndersa ne feste ka marre pjese edhe mamaja e George, por edhe disa te aferm te bukuroshes italiane.

Pjata kryesore ka qene ajo e Toskanes, kuzhine qe pelqehet shume nga aktori.

Ne stilin italian ishin edhe dhuratat. George i ka dhuruar te fejuares nje cante, e cila perdoret nga Maddona e Mariah Carey, ndersa Canalis i ka dhuruar nje set valixhesh dhe nje bixhuteri me ar te bardhe.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here